Шановний відвідувач!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Тут ви зможете більш детально дізнатися про продукцію ТМ düfa.

Ось уже понад 29  років компанія «ГАНЗА-УКРАЇНА» представляє лакофарбові матеріали німецького концерну «MEFFERT AG» в Україні і 20 років виробляє їх спільно на заводі «Мефферт Ганза Фарбен». Досягнення наукового прогресу, інноваційні розробки в застосуванні найсучасніших видів сировини і технології виробництва, корпоративні традиції в питаннях німецької якості та екологічності рецептур, а також прихильність наших співробітників ідеалам компанії гарантують Вам безпеку і легкість в роботі з матеріалами düfa і задоволення від кінцевого результату. А в поєднанні з доступною ціною продукція düfa заслужено користується популярністю у споживачів, роблячи їх вкладення в ремонт максимально вигідними.

Сайт ми намагалися зробити таким, щоб Ви без особливих зусиль знайшли відповіді на Ваші запитання в розділах «продукція» та «підтримка». Крім того, на сторінці «контакти» є координати торгових представників і офіційних дилерів ТМ düfa в усіх областях України.

Історія ТМ düfa

Продукція під торговою маркою düfa вперше надійшла в продаж в 1955 році. Це була шпаклівка, яку виробляла заснована ще в 1947 році в невеликому містечку Бад Кройцнах в Німеччині компанія «Meffert AG Farbwerke». У 1962 році нею був побудований новий завод з виробництва емульсійних фарб. Поступово асортимент продукції, що випускається поповнився алкідними лаками і емалями і до 1975 року випуск лакофарбової продукції став основним бізнесом родини Мефферт.

Бренд düfa широко відомий в усьому світі і заслужено користується популярністю у споживачів. Починаючи з 1991 року, в Європі і Азії були відкриті 14 підприємств для виробництва продукції під цією торговою маркою, серед яких і суперсучасні заводи в Україні і Росії. Але все ж флагманом бренду залишається завод в Острау (Саксонія, ФРН).

Весь асортимент düfa можна охарактеризувати як якісний інноваційний продукт, орієнтований на потреби клієнта, який при цьому зберігає оптимальне співвідношення ціни і якості.

 

Дисперсійні фарби düfa виробляються без розчинників, про що свідчать знаки LF або ELF на етикетці. Крім того, ряд продукції, в т.ч. водорозчинні лаки і емалі, має знак Blue angel (Блакитний ангел), який присуджується Федеральним відомством з охорони навколишнього середовища Німеччини. Це гарантія екологічності продуктів за стандартом DIN EN ISO 14001.

 

На додаток до бережного ставлення до навколишнього середовища, з 2012 року було розпочато випуск спеціальних фарб, при виготовленні яких концерн зовсім відмовився від використання пластифікаторів, консервантів і розчинників. Ці нешкідливі для алергиків рецептури були схвалені Фондом дослідження алергії (ECARF) і продуктам був привласнений знак якості ECARF.

Meffert Ganza Farben

22 вересня 2001 року в Дніпропетровську відбулося відкриття спільного підприємства «Мефферт Ганза Фарбен» – заводу з виробництва лакофарбової продукції. Це підприємство – результат об’єднання досвіду і зусиль всесвітньо відомого концерну «MEFFERT AG» та української виробничо-торговельної компанії «ГАНЗА-УКРАЇНА». Устаткування, технології і сировина надаються німецькими партнерами. Крім того, ведеться постійний контроль за точністю дотримання рецептур, тому фарба, вироблена в Україні, має ті ж властивості і якісні характеристики, що і німецькі продукти. Істотна економія на логістиці і енергетичних ресурсах дозволяє нам встановлювати прийнятні і конкурентоспроможні ціни на готову продукцію. Таким чином, наш споживач завжди гарантовано отримує німецьку якість за українською ціною. 

Паралельно з продуктами під ТМ düfa, на заводі було впроваджено випуск фарб, грунтовок і штукатурок під власною торговою маркою MGF. 

 На даний момент продукція заводу успішно експортується до Молдови, Придністров’я, Казахстану, Азербайджану, а також в Грузію та Болгарію

У 2004 році підприємство «Мефферт Ганза Фарбен» було нагороджено дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу “Вища проба” за високу якість і конкурентоспроможність фарб, грунтовок і штукатурок під торговими марками düfa і MGF.