Der Blaue Angel Гарантія екологічності

ECARF Антиаллергенна продукція

EN 71.3 Придатне для дитячих іграшок

Вища проба Знак бездоганної якості продукції

Система тонування фарб SELECT


Світ навколо нас сповнений фарб! Кількість їх відтінків і півтонів просто неможливо підрахувати. І все ж, продумуючи ремонт, ми намагаємося відобразити в інтер'єрі свої відчуття, настрій, внутрішній світ. І, перш за все, це виражається у виборі кольорової гами. Хтось відчуває себе комфортно в сніжно-білому, а комусь по душі чорно-сталевий; сьогодні нам затишно в пастельних тонах, а завтра хочемо додати експресії за допомогою насичених відтінків.

Ми пропонуємо Вам втілити це в життя за допомогою нової системи тонування фарб SELECT.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SELECT - це компактна DIY-система тонування, розроблена фахівцями корпорації Meffert AG з урахуванням підвищених вимог споживачів до якості фінішного покриття. За рахунок високої концентрації пігменту в пастах, які використовуються в системі SELECT, базові властивості фарби в процесі тонування (колеровки) практично не змінюються. Тому, в новій системі тонування Ви не тільки отримаєте найширший спектр відтінків, але і гарантовано збережете всі властивості обраної фарби. Криюча здатність, паропроникність, стійкість до стирання, а також атмосферо- і світлостійкість (для фасадних матеріалів) та інші важливі характеристики лакофарбових матеріалів не втратять свої показники після тонування по системі SELECT.

Завдяки розрахункам нового програмного забезпечення, в системі тонування фарб SELECT забезпечена ще більш висока точність попадання в колір. Для цього кожен базовий продукт düfa і MGF був перевірений і відкоригований на виробництві в Німеччині.

Для тонування по системі SELECT підійдуть водорозчинні інтер'єрні та фасадні фарби, штукатурки і покриття для дерева, технічні зарактеристики яких допускають машинне тонування (вказано на етикетці). Консультанти в наших тонувальних студіях завжди допоможуть Вам з вибором підходящої фарби для отримання бажаного кольору як по каталогам VISION 2.0, Farbe Erleben, MD Color, так і по більшості інших відомих каталогів кольорів (в т.ч. RAL і NCS).