Der Blaue Angel Гарантія екологічності

ECARF Антиаллергенна продукція

EN 71.3 Придатне для дитячих іграшок

Вища проба Знак бездоганної якості продукції

Новини / Архів


Пластифікатори MGF

Нова група товарів в осінньому портфелі заводу

У продажу з'явився ряд новинок під торговою маркою MGF. Це чотири основні пластифікуючі добавки для цементно-піщаних та бетонних будівельних розчинів.

Докладніше

Пластифікатор «Тепла підлога», створений на основі високомолекулярних аніонних полімерів і допоміжних речовин, підвищить теплопровідність стяжки, зменшить осідання суміші, поліпшить її пластичність і рухливість і дозволить наносити її тонкими шарами. «Замінник вапна» ТМ MGF має водоутримуючі властивості, підвищує вміст повітря в суміші, сприяє стабілізації і утверенню дрібних пір в структурі будівельних розчинів і бетонів.

А також, використання цієї добавки запобігає корозії металевих елементів, яка виникає під дією вапна, і появі плям на мінеральних поверхнях. Пластифікатор «Універсальний» підійде для всіх видів цементних розчинів і бетонів з метою поліпшення їх технологічних властивостей, таких як пластичність і рухливість суміші, морозостійкість.

Застосування цього пластифікатора дозволяє зменшити кількість води для замішування до 11%, а також сприяє максимальної гідратації цементу і полегшує роботу з розчином. І ще одна добавка - пластифікатор «Антиморозний», який широко застосовується при виконанні холодного і гарячого бетонування при мінусових температурах, значно підвищуючи морозостійкість як під час робіт, так і при подальшій експлуатації об'єкта. Всі добавки представлені в пластикових каністрах об'ємом 1 л, 5 л і 10 л.

Матовий панельний лак
düfatex Acryl Klarlack тепер і в матовому варіанті

Акриловий панельний лак, що з'явився в асортименті ТМ düfa не так давно, успішно зайняв своє місце в рейтингу вподобань споживачів. Але ринковий попит вказав на необхідність створення його матової версії, яку ми із задоволенням Вам і представляємо.

Докладніше

Даний продукт за своїми технічними характеристиками повністю збігається з глянцевим düfatex Acryl Klarlack. Детальний опис лаку - в розділі "Лаки, емалі. Акрилові".