Der Blaue Angel Гарантія екологічності

ECARF Антиаллергенна продукція

EN 71.3 Придатне для дитячих іграшок

Вища проба Знак бездоганної якості продукції

Meffert Ganza Farben


22 вересня 2001 року в Дніпропетровську відбулося відкриття спільного підприємства «Мефферт Ганза Фарбен» - заводу з виробництва лакофарбової продукції. Це підприємство - результат об'єднання досвіду і зусиль всесвітньо відомого концерну «MEFFERT AG» та української виробничо-торговельної компанії «ГАНЗА-УКРАЇНА».

Устаткування, технології і сировина надаються німецькими партнерами. Крім того, ведеться постійний контроль за точністю дотримання рецептур, тому фарба, вироблена в Україні, має ті ж властивості і якісні характеристики, що і німецькі продукти. Істотна економія на логістиці і енергетичних ресурсах дозволяє нам встановлювати прийнятні і конкурентоспроможні ціни на готову продукцію. Таким чином, наш споживач завжди гарантовано отримує німецьку якість за українською ціною.

Паралельно з продуктами під ТМ düfa, на заводі було впроваджено випуск фарб, грунтовок і штукатурок під власною торговою маркою MGF.

На даний момент продукція заводу успішно експортується до Молдови, Придністров'я, Казахстану, Азербайджану, а також в Грузію та Болгарію.

У 2004 році підприємство «Мефферт Ганза Фарбен» було нагороджено дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" за високу якість і конкурентоспроможність фарб, грунтовок і штукатурок під торговими марками düfa і MGF.